HAKKIMIZDA
 24.10.2017    901

Grubumuz 1959 yılından beri Türkiye’nin ve komşu ülkelerin traktör ve yedek parça piyasasını çok iyi bilen tecrübeli kadrosu ile traktör yedek parça sektöründe hizmet veren kuruluşlardan oluşmaktadır.

56 yıldır Türkiye’de yerli pazara hizmet veren grubumuz, 15 yıldır da 70’in üzerinde ülkeye ihracat yaparak büyüme ivmesini hızlandırmıştır. Türkiye’de 56 yıllık bir güvenle büyüyen grup firmaları uluslararası arenada da pazardan gelen yoğun talep ve kaliteden ödün vermeyen politikası ile kısa sürede büyük bir ihracat potansiyeline ulaşmıştır.

Grubumuz; YUCESAN OTOMOTIV SAN. TIC. A.Ş. , ANADOLU TRAKTOR MAKINA SANAYI VE TICARET A.Ş., SAN OTOMOTIV DIŞ TICARET VE SAN. LTD. ŞTI. , DOĞU METAL YEDEK PARÇA SAN. VE TIC. A.Ş. ve YÜCESAN PETROL A.Ş. olmak üzere 5 firmadan oluşmaktadır.

Massey Ferguson markalı traktörlerin yedek parçalarını pazarlayan YUCESAN OTOMOTIV SAN. TIC. A.Ş. ve Fiat & New Holland yedek parçası üzerine uzmanlaşmış kadrosuyla ANADOLU TRAKTOR MAKINA SANAYI VE TICARET A.Ş. iç pazara hizmet verirken; grubumuz Massey Ferguson ve Fiat yedek parçalarının yanı sıra Ford, John Deere, Zetor, Inter-Case, UTB gibi farklı traktörlerinin yedek parçalarını da tedarik edebilen SAN OTOMOTIV DIŞ TICARET VE SAN. LTD. ŞTI. adı altında ihracat işlemlerimi yürütmektedir. DOĞU METAL YEDEK PARÇA SAN. VE TIC. A.Ş. ise T.S.E. ve ISO 9001 – 2000 sertifikaları ile uluslar arası ve yerel anlamda kanıtlanmış kalitesi ile sıcak dövme ve işleme endüstrisinde faaliyet göstermektedir.

YCN – YUCESAN grubu 25.000 çeşitlik yedek parça stokuyla Türkiye’nin en büyük traktör yedek parça toptancısı olmasının yanı sıra birçok ülkede çok iyi bilinen firmaların distribütörlüğünü de yürütmekte ayrıca tecrübeli kadrosu ve geniş pazarlama ve servis ağıyla Türkiye’de 1.000’den fazla noktaya ulaşmaktadır.

Saygilarimizla,

YCN-YÜCESAN gurup